Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Defaq?! Admin bfh czy coś? Nowe ubrania kosmici o.o


Kacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj wszedłem w ten wątek na głównej i był napisany przez Sub coś tam i wszedłem w jego profil i oto co widzę *_*

 

 

13103768380337106063.png

65350914564018685764.png

75721271505037521423.png

99662747156776892128.png

 

 

 

I na sam koniec zostawiam najlepsze *_*

40742388218220987503.png

 

 

Moim skromnym zdaniem to jest jakiś Admin lub Mod bfh bo w profilu ma użyte bronie które jeszcze nie weszły typu "Czaszka zagłady" ...

 

 

Link do profilu:

 

 

Klik

 

 

Mnie to po prostu zatkało jak to zobaczyłem, ale z 2 strony to dobrze bo to znaczy że te zajebiste rzeczy jeszcze kiedyś wejdą :)

Opublikowano

Po prostu różne sety. Te rzeczy były do kupienia wcześniej, więc nie wiem, w czym to zaskoczenie. Czaszka zagłady to reskin Uber Pancerpięści Fausta dla frakcji national. Była dostępna w halloween.

Konto Admina BFH, normalne ...

P.S. Masz konto premium ?? :D

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Pierwszy ostatni i przedostatni strój też?

Tak.

 

 

Chyba ma admina, ale polskiego BFH

Moderatorem społeczności, zajmują się działem na forum i FB, oni z Dorotą odpowiadają również za NFS W.

Opublikowano

Jakich ty informacji jeszcze oczekujesz? Dostałes odpowiedzi.

1.Te ubrania były do zdobycia.

2.Sensi nie jest adminem, tylko moderatorem

Opublikowano

@Up.

Widać, że chcesz sobie posty nabić, ale przynajmniej napisałbyś coś mądrego, co by pomogło a nie wprowadzało w błąd.

 

Wszyscy już napisali, że było to do kupienia i, że Sensi jest moderatorem, a nie administratorem.

 

Gdybym mógł to nagradzał bym warnami takich ludzi -_-, ale to tylko moje zdanie :E

Opublikowano

@UP

Nom, przepraszam za moją pomyłkę - dopiero teraz ją zauważyłem. Sensi jest Moderatorem społeczności BFH.

kacki007 - Nie rozumiem, czego jeszcze od nas chcesz ? Wiele osób napisało ci, że rzeczy były do zdobycia np. w skrzynkach ze skarbami czy Supply drop ...

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...